Blaty Kuchenne Nowości 2016

PLENNL

O firmie

Historia firmy

Firma KMK Meble jest firmą rodzinną, która istnieje na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, takich jak meble kuchenne, szafy, garderoby, biurka, zabudowy wnęk, meble łazienkowe, biurowe i inne.

 

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do potrzeb klienta. Czas istnienia naszej firmy na rynku to dowód, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nabywców.

 

Naszą pasją jest tworzenie mebli. Staramy się wprowadzać nowe, aktualnie panujące trendy i praktyczne rozwiązania tak, aby nasze meble były funkcjonalne i dawały dużo zadowolenia ich użytkownikom.

Jesteśmy prężnie rozwijającą sie firmą.

Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania, sprzedaży materiałów drewnopodobnych tj.: blatów, płyt laminowanych, frontów kuchennych, parapetów, a także usługi cięcia i oklejania zakupionych w naszej hurtowni materiałów oraz kompleksowe wyposażenia wnętrz mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej.

Nasze możliwości i umiejętności pozwalają na zrealizowanie każdego indywidualnego projektu i zamówienia.

Dbałość o każdy detal i jakość produktu

Produkowane i sprzedawane przez nas materiały, usługi oraz meble cechuje bardzo wysoka jakość, trwałość oraz funkcjonalność, które gwarantują pełną satysfakcję z użytkowania.

 

Bogata oferta stwarza możliwości zestawiania różnych zespołów i modułów. Każda kuchnia czy szafa jest oryginalna, gdyż dzięki szerokiej palecie kolorów i odcieni drewna i laminatów, rodzajów frezów oraz dużej liczbie różnorodnych szafek.

Bezpłatna wycena

przyjedziemy, wymierzymy i wycenimy!

Wypełnij krótki formularz a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 12h!

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

wczytaj więcej realizacji

Strony internetowe - odee.pl