Blaty Kuchenne Nowości 2016

PLENNL

Fronty meblowe

Fronty meblowe

Fronty wykonywane na płycie MDF o grubości 16 mm. Wszystkie fronty oklejane są foliami w pionie, na zamówienie możliwe jest wykonanie usłojenia w poziomie.

Fronty lakierowane

Fronty lakierowane wykonywane na płycie MDF o grubości 19 mm wg wzornika frontów MDF – Mydło I i Mydło II. Lakierujemy fronty zarówno z jednej, jak i z dwóch stron. W przypadku dwustronnego lakierowania frontów w połysku, na prawej stronie frontu będzie połysk, ale lewa strona frontu będzie matowa zgodnie ze wskazanym kolorem.

 

Wyroby w połysku są polerowane tylko na płaskich powierzchniach, w przypadku frontów głęboko frezowanych, pilastrów oraz profili meblowych powierzchnia frezowana nie są polerowana, i może nieznacznie różnić się od powierzchni poddanej polerowaniu.

 

Fronty fornirowane

Fronty fornirowane wykonywane na płycie MDF o grubości 19 mm. Cechują się nowoczesnym wzornictwem i szlachetnym materiałem. Są przykładem połączenia tradycyjnego materiału ze współczesnymi wzorami. Fronty fornirowane są jednocześnie alternatywą dla frontów drewnianych.

 

Wszystkie fronty oklejane są okleiną naturalną w pionie z następujących gatunków drewna: buk, dąb, mahoń, olcha, palisander, zebrano, teak, machoń, wenge i innych. Na zamówienie możliwe jest wykonanie usłojenia w poziomie.

 

Drewno w przekroju poprzecznym i wzdłużnym posiada zróżnicowany kolor i strukturę. Dlatego tez poszczególne elementy barwione i lakierowane mogą różnić się odcieniem i układem słojów – są to naturalne właściwości drewna i okleiny naturalnej.

 

Fronty akrylowe

Fronty akrylowe produkowane są z płyty mdf 18 mm na którą prasowana jest folia akrylowa o grubości ok. 1 mm. Dzięki zastosowaniu akrylu powierzchnia frontu osiąga połysk przekraczający wartość 80 Glossów. Powierzchnia frontu jest odporna na działanie promieniowania UV, a kolorystyka jest w pełni powtarzalna.

 

Fronty drewniane

Fronty drewniane wykonane są z różnych rodzajów drzew takich jak dąb, olcha, czereśnia, buk, brzoza, jawor, jesion a dowolność frezów daje nam sporo możliwości. Głównym przeznaczenie frontów są meble kuchenne ale świetnie się prezentują również salonach, przedpokojach czy łazienkach, zastosowanie może być dowolne tu zostawiamy gusta do odbiorcy końcowego.

 

Fronty laminowane

Wykonane na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej lub płyty MDF pokrytej jednostronnie lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury.

 

Witraże i przeszklenia

Witraże – fronty mogą mieć również formę witraży i są wspaniałą ozdobą mebli. Do ich wykonania używamy samoprzylepnej taśmy ołowianej i folii witrażowych, które służą do wyklejania fantazyjnych wzorów. Odpowiednio dobrane witraże w połączeniu z drewnianym obramowaniem tworzą fronty meblowe, które są dopełnieniem wystroju zabudowy i tworzą właściwy klimat pomieszczenia.

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo szklane witraże i przeszklenia – które ozdobią wasze meble. Produkujemy według własnych wzorów od najprostszych, tradycyjnych i najbardziej wyszukanych. spełniając również indywidualne życzenia klientów. Precyzyjne szlifowanie lub fazowanie daje niepowtarzalny efekt elegancji, niemożliwy do osiągnięcia za pomocą innych materiałów.

 

Na życzenie zmieniamy nie tylko wzory standardowe ale i kolory oraz materiały. Nasze witraże odznaczają się solidnością i precyzją wykonania Wystarczy mieć pomysł, by u nas przerodził się w cudo.

 

W przypadku Państwa zainteresowania prosimy o kontakty biurem handlowym a wyślemy darmowy katalog oraz próbki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

wczytaj więcej realizacji

Strony internetowe - odee.pl