Blaty Kuchenne Nowości 2016

PLENNL

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

 Oryginalny projekt 

 

Zamówione meble do łazienki będą z pewnością unikalne i niepowtarzalne. Będą różnić się od tych dostępnych w popularnych sklepach meblowych. Co najważniejsze - z pewnością nikt nie będzie miał w swoim domu mebli o identycznym wyglądzie. Każdy projekt jest tworzony od podstaw pod potrzeby konkretnego klienta. Dzięki temu meble mogą idealnie wkomponować się w wystrój mieszkania, a każdy centymetr przestrzeni zostaje idealnie zagospodarowany. 

 

Skrojone na miarę 

 

Każda łazienka jest urządzona w inny sposób, ma inne wymiary i jest odmiennie wyposażona. Firmy masowo produkujące tysiące takich samych egzemplarzy mebli, nie są w stanie stworzyć rozwiązań w pełni uniwersalnych. Korzystając z ich produktów zazwyczaj pojawia się konieczność pójścia na kompromis. Czasem trzeba poświęcić kilka centymetrów wolnej przestrzeni lub przeciwnie - pozostawić ją niewykorzystaną. Optymalne zagospodarowanie dostępnego miejsca jest trudne i zazwyczaj niemożliwe.

 

Dodatkowo dopasowanie koloru, rodzaju powierzchni, wyglądu uchwytów i innych detali do zastosowanego w łazience wykończenia (np. kafli, armatury, ceramiki), w przypadku mebli pochodzących z masowej produkcji może być niemożliwe. Niektórzy starają się obejść ten problem, dopasowując wygląd łazienki do dostępnych w sklepach modeli mebli. Jest to jednak droga naokoło. 

 

Meble tworzone na zamówienie są wolne od tych wszystkich niuansów. Możliwe jest pełnie i całkowite dopasowanie każdego projektu, do każdej łazienki. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nie trzeba iść na żadne kompromisy. Klient może wymagać dodatkowych usprawnień, szuflad, półek lub konkretnego wyglądu uchwytów i wykończeń. Wszystko to zostanie uwzględnione, a wygląd łazienki będzie co najmniej o klasę wyższy niż przy wykorzystaniu mebli pochodzących z masowej produkcji. 

 

Dbałość o jakość 

 

Do produkcji mebli wykorzystywane są tylko materiały o wysokiej jakości, trwałe i solidne. Ma to szczególne znaczenie przy tworzeniu mebli łazienkowych, ze względu na podwyższony poziom wilgoci w pomieszczeniu. Bywa, że meble łazienkowe, które są dostępne w masowej sprzedaży nie mają wystarczającej odporności na wodę i parę wodną. Skutkuje to szybszym zużyciem i powstawaniem nieestetycznych defektów. Wskutek tego, już po kilku latach mogą nadawać się do wymiany.  

 

Firma KMK Meble stawia sobie za cel tworzenie bardzo trwałych i wytrzymałych mebli do łazienek. Jej wizytówką jest solidność i pozytywne opinie zadowolonych klientów.  

 

Darmowy pomiar i wycena 

 

Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy, wykonamy potrzebne pomiary i uzgodnimy wszystkie szczegóły. Dzięki temu dowiesz się, czego możesz oczekiwać w ramach posiadanego budżetu. Chętnie przedyskutujemy różne warianty dotyczące wyglądu mebli oraz zastosowanych materiałów.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu, pomagamy klientom dokonać najlepszego wyboru odnośnie tworzonych mebli. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Funkcjonujemy na rynku od 1989 roku, co świadczy o tym, że istnieje nieustanne zainteresowanie tworzonymi przez nas meblami. 

 

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

zobacz realizację

wczytaj więcej realizacji

Strony internetowe - odee.pl